Kolejny koncert w klubie Vega, wystąpi zespół Defis [video]


"Niespotykany kolor oczu masz, aż, aż oderwać wzroku dziś nie mogę ..." - wystarczyło tylko przeczytać fragment ich utworu a melodia siedzi już nam w głowie. Grupa Defis zagra koncert na żywo już w ten piątek (21 październik br).

Ich nowy hit, na oficjalnym kanale w serwisie YouTube w przeciągu tygodnia uzbierał 700 tysięcy wyświetleń. To za sprawą tego utworu mogliśmy przenieść się do lat 40.


"Lek na życie", "Jeden Gest" oraz "Wciąż o Tobie mam sny" (i powyżej wymienione) to utwory, które słyszał już chyba każdy z nas. Przynajmniej jeden z nich. Teraz będzie można posłuchać je na żywo w klubie Vega w miejscowości Trzcińsko-Zdrój. Start imprezy to godzina 21.00, zabawę natomiast będzie rozkręcać dj Matt Dee.

Zespół Defis powstał w roku 2012. W jego skład wchodzi: Karol Zawrotniak, Dariusz Zieliński, Krzysztof Jasiuk oraz Arkadiusz Stałęga.  O ich popularności nie świadczą jedynie nagrody jak np. otrzymanie miana hitu lata (mowa tutaj o utworze pt "Niespotykany Kolor") na festiwalu w Kobylnicy ale również wiele remixów, które pojawiają się w sieci oraz coraz więcej coverów.

fot. facebook
Redakcja

3 Komentarze

  1. Bilety? He cebuli płać

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten lokal zaskakuje, mimo tego iż jest mały ale organizuje wielkie koncerty! w okolicy wypada lepiej niż konkurencja, chociaż jest parę spraw które by musieli ogarnąć ale jest ok

    OdpowiedzUsuń
  3. spoko miejsce ale często psuje atmosferę okoliczna hołota

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza