Co przyniesie weekend? [5-6.11.2016]


Piłkarska Jesień na niemal na ostatniej prostej. Do zakończenia rundy zostało jeszcze kilka kolejek. Zapraszamy na co tygodniowe zapowiedz i analizy nachodzącego weekendu na stadionach i boiskach w regonie.

IV liga
Wicelider tabeli Energetyk w Gryfinie zagra z Gryfem Kamień Pomorski. Podopieczni Łukasza Cebulskiego liczą na komplet punktów i potknięcie Bałtyku Koszalin, taki układ da pozycję lidera . Początek meczu o godz 13:00

Wojewódzka Okręgówka
Odra w Chojnie u siebie zmierzy się z  Mierzynianką Mierzyn. To kolejny bardzo ważny mecz dla biało-zielonych. Każdy punkt jest potrzeby by jak najlepiej zakończyć obecną rundę, a na wiosnę powalczyć o spokojnie pozostanie na tym szczeblu rozgrywek. Początek meczu o godzinie 14:00.
Stracie na szczycie w Moryniu gdzie Morzycko zmierzy się z Intermarche-Rega Trzebiatów. Ciężko wskazać faworyta, jednak podopieczni Piotra Janickiego mogą wykorzystać przewagę własnego boiska, pierwszy gwizdek o godz. 14:00.

Regionalna Okręgówka
Mieszko Mieszkowice u siebie zagra z Gavią Choszczno, zdecydowanie faworytem są goście, którzy zajmują 2. miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Gospodarze wciąż są w strefie spadkowej (godz. 14:00).
Orzeł Trzcińsko-Zdrój zagra z Polonią Giżyn. Będzie to pojedynek zespołów, które mają tyle samo punktów, po 13 i znajdują się tuż nad strefą spadkową (godz. 14:00).
W niedzielę Ogniwo Babinek na wyjedzie zagra z Klonem Krzęcin. W lepszej sytuacji w ligowej układance jest Ogniwo, które na jesień gra bardzo dobrze i zajmuje wysokie czwarte miejsce. Krzęcin jest dwie pozycje niższej, ale traci do swoich niedzielnych rywali tylko trzy punkty (godz. 13:00).
W ten sam dzień odbędzie się mecz pomiędzy Koralem Mostkowo a Zielonymi Zielin, pierwszy gwizdek w tym spotkaniu kibice usłyszą o godz 14:00.

A klasa
Chrobry Lisie Pole zagra z Unią Swochowo (14:00), Witniczanka Witnica podejmie Iskrę Banie (15:00), Pro Team Żarczyn zagra ze Zjednoczonymi Kurzycko (13:00), Grot Gardno podejmie Koronę Klępicz (14:00), Czarni Czarnówko zmierzą się z Czciborem Cedynia (14:00), rezerwy Energetyka Gryfino zagrają z zespołem LUKS Krzywin (14:00), Rurzyca Nawodna podejmie Łabędzia Widuchowa (15:00).

Juniorzy
Odra Chojna jedzie do Szczecina gdzie zagra z Salosem II. Mecz 6 listopada o godzinie 16:30. 
Redakcja

4 Komentarze

 1. Nie winiczakna a witniczanka a ogniwo jak gra na wyjeździe to jak może podejmować kto to pisze chyba nie ukończył podstawówki

  OdpowiedzUsuń
 2. A Odra gra w 5lidze a nie będzie walczyć o utrzymanie w IV lidze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witniczanina no pośikac sié można że śmiechu

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobra robota chłopaki !
  oby tak dalej

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza