Nagrodzili najlepsze szkoły w sporcie [foto] [video]


Podczas październikowej XXI sesji Rady Powiatu w Gryfiie rozdano wyróżnienia najlepszym szkołom w rywalizacji powiatowej za rok szkolny 2015/2016.

Uroczystego podsumowania dokonał Jan Podleśny - wicedyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gryfinie.Wśród szkół podstawowych w sportowym współzawodnictwie po raz drugi zwyciężyła Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gryfinie zdobywając 248 pkt. Zaraz po niej uplasowała się Szkoła Podstawowa w Widuchowej (218 pkt.) oraz Szkoła Podstawowa w Moryniu (196 pkt.). Do rywalizacji przystąpiły 22 szkoły podstawowe z naszego powiatu.


Wśród gimnazjów od lat niepokonane jest Gimnazjum Nr 1 w Gryfinie (367 pkt.) Drugą pozycję zajęło Gimnazjum w Góralicach (253 pkt), a zaraz za nim Gimnazjum w Moryniu (233 pkt.). W rywalizacji wzięło udział 12 gimnazjów z naszego powiatu.


W szkołach ponadgimnazjalnych zwyciężył Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie (247 pkt.). Zaraz za nim jest Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie (233 pkt.) oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie (167 pkt.). W zawodach rywalizowały 4 szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza