Tłumaczył policjantom, że narkotyki znalazł pod mostem


Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 20-letniemu mieszkańcowi gminy Widuchowa, który pod mostem "znalazł" 34 gramy amfetaminy i około 9 gram marihuany.

Policjanci Posterunku Policji Widuchowa-Banie w Święto Zmarłych patrolujący teren gminy Widuchowej około godz.17 w miejscowości Żelechowo zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy Opel Astra. Kierował nim Michał K. 20-letni mieszkaniec gminy. W czasie kontroli młodzieniec zaczął się nerwowo zachowywać, trzęsły mu się ręce nie mógł znaleźć dokumentów pojazdu.

Policjanci postanowili przeszukać osobę kierowcy oraz pojazd, którym jechał. Funkcjonariusze mieli nosa. W kieszeni kurtki policjanci ujawnili foliowy woreczek z zawartością suszu roślinnego. W kolejnej kieszeni kurtki policjanci ujawnili 2 duże woreczki foliowe z zawartością około 34 gramów amfetaminy oraz jeden woreczek foliowy z zawartością prawie 9 gramów marihuany a także wagę elektroniczną.

Michał K. oświadczył policjantom, iż ujawnione środki odurzające znalazł pod mostem kiedy jechał na cmentarz zapalić znicze a waga elektroniczna potrzebna jest mu do ważenia złota ponieważ jest jubilerem.

Teraz (nie)szczęśliwy znalazca i jubiler za posiadanie środków odurzających odpowie przed Sądem Rejonowym w Gryfinie. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Redakcja

3 Komentarze

  1. W Intermarhe znów oszukują ludzi na cenach. Co innego na półce a co innego przy kasie. Oczywiście na niekorzyść klienta. Oczywiście brak osób kompetentnych i głupie usmieszki... nie polecam

    OdpowiedzUsuń
  2. Co to znaczy "znów", a kiedś przestali. Od samego początku trzymają ten sam poziom, parówki w cenie kabanosów, podwójnie kasowane ważyła czy pieczywo i wiele innych.

    OdpowiedzUsuń
  3. swieto zmarłych - :))))))))))) napisz kiedy to jest

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza