Uczniowie i wychowawcy zapraszają na "Listy z daleka. Lekcje śpiewające"


Wychowawcy i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie. zapraszają na spektakl "Listy z daleka. Lekcje śpiewające", który odbędzie się w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnie 9 listopada (środa) o godzinie 17.00.

W spektaklu wezmą udział wychowawcy i uczniowie: Katarzyna Mickiewicz-Bindas, Agnieszka Świercz-Siwiera i ks. Wojciech Koladyński, Marek Bednarz (głos) i uczniowie: Karolina Błoch, Michalina Czubak, Antoni Rumbuć, Radosław Pyra, Norbert Zawada, Jacek Ceglarek, Michalina Gumińska, Wiktor Hadała, Justyna Leszczyńska, Szymon Boruciński, Julia Sawicka, Ewa Sokołowska, Aleksandra Lizurej, Wiktoria Borowiec, Sandra Grabowska.

"Spektakl Listy z daleka. Lekcje" śpiewające powstał na motywach wieczoru "Miny do lustra z cyklu Listy Śpiewające" Agnieszki Osieckiej. W spektaklu wykorzystano także teksty Agnieszki Osieckiej, do muzyki Katarzyny Gaertner, Seweryna Krajewskiego i Jerzego Satanowskiego, Andrzeja Zielińskiego

Opracowanie tekstu i inscenizacja: Katarzyna Mickiewicz-Bindas i ks. Wojciech Koladyński.

Spektakl zrealizowano z okazji 80. rocznicy urodzin Agnieszki Osieckiej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza