Reklama [góra]


Funkcjonariusz policji w Chojnie wyróżniony przez szefa zachodniopomorskiego garnizonu


W Szczecinie zostały wręczone nagrody dla funkcjonariuszy policji. Większość wyróżnień dotyczyła profesjonalnych działań mundurowych podczas akcji poszukiwawczej za uprowadzoną 12-latką z Golczewa oraz zatrzymania sprawców tego przestępstwa.

Nagrody pieniężne wręczał szef zachodniopomorskiego garnizonu mł. insp. Jacek Cegieła. W uroczystości również uczestniczyli przełożeni wyróżnionych policjantów. Mundurowi zostali wyróżnieni za zaangażowanie i profesjonalizm podczas działań.

Wśród nagrodzonych kilkunastu funkcjonariuszy znaleźli się między innymi policjanci z: Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim., Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie i w Stargardzie.

Mł. insp. Jacek Cegieła wyróżnił również Adama Andrzejewskiego z KP w Chojnie, który zajął I miejsce w klasyfikacji końcowej XV Biegu Maratońskiego „ Dębno 2017”, jako najlepszy biegacz z zachodniopomorskiego garnizonu.

Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie podziękował policjantom za kompetentność i zaangażowanie w wykonywaniu ich codziennych obowiązków. Wszystkim nagrodzonym szef zachodniopomorskiego garnizonu życzył dalszych sukcesów zarówno zawodowych, jak i w życiu prywatnym.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.