Reklama [góra]


Wiele osób rannych w wypadku busa [foto]


Siedem osób rannych zostało w wypadku busa do którego doszło w poniedziałek (tj. 24 kwietnia) rano po godz. 6 na drodze ekspresowej S3 w okolicach Myśliborza. 

Do zdarzenia doszło na odcinku pomiędzy Myśliborzem a Pyrzycami, dokładnie na 47 kilometrze drogi w okolicach wsi Otanów na jezdni w kierunku Szczecina.

Kierujący samochodem marki Ford typu Bus, jadąc w kierunku Szczecina nagle zjechał na prawą stronę jezdni, wjechał na barierę energochłonną następnie na pobocze gdzie dachował.

W pojeździe znajdowało się 8 osób. Wielu z nich w wyniku zdarzenia odniosło obrażenia w postaci urazów klatki piersiowej, kręgosłupa, urazów kończyn dolnych i górnych. Uczestnicy zostali przewiezieni do szpitali w Barlinku, Dębnie, Pyrzycach oraz w Gorzowie Wielkopolskim. Kierującego pojazdem przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W wyniku badania ustalono, że kierujący samochodem był trzeźwy. Autem podróżowały osoby jadące z Katowic do Szczecina.

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez Straż Pożarną oraz funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, która bada wszelkie okoliczności, które mogły doprowadzić do tego zdarzenia.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.