Reklama [góra]Pomóż "Psijacielom" w stworzeniu punktu przetrzymań dla znalezionych zwierząt [foto] [video]


Stowarzyszenie "Psijaciele" na chojeńskim lotnisku chcą stworzyć punkt przetrzymań dla zwierząt. W niedzielę przy Centrum Kultury w Chojnie odbył się koncert charytatywny, którego celem było wsparcie tej inicjatywy. 

- Musimy stworzyć własny punkt przetrzymań, który będzie działał podobnie do schroniska. Gmina użyczyła nam już teren, teraz musimy go ogrodzić i odpowiednio wyposażyć. Brakuje nam bardzo miejsc, w których możemy zabezpieczać znalezione zwierzęta. Mamy coraz więcej wiadomości z prośbą o interwencje i nie możemy działać - informują "Psijaciele".Wolontariusze własnymi siłami już porządkują teren, jednak pracy jest wiele. Potrzebne jest ogrodzenie, kojce dla psów, kontener oraz karma i opieka weterynaryjna.

Przed ratuszem odbyły się koncerty i kiermasz. Można było posłuchać prezentacji Studia Piosenki Aleksandry Bałachowskiej oraz zaproszonych gości, do dyspozycji była również foto-budka i atrakcje dla najmłodszych.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i videorelacji przygotowanych przez naszych reporterów - Józefa Misiuna i Mateusza Szelążka.

Akcję można również wspomóc na portalu zarzutka.pl [kliknij]

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.