Auto kilkukrotnie koziołkowało, w środku trzy osoby [foto]


Samochód marki Ford Mondeo kilkukrotnie koziołkowało, w środku oprócz kierowcy jechało dwóch pasażerów, wszyscy mogą mówić o dużym szczęściu, ponieważ cała trójka odniosła obrażenia nie zagrażające życiu. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę 24 września przed godz. 6. Auto jechało w kierunku Chojny, pomiędzy zjazdem na Rosnowo a lasem, na łuku drogi, kierowca stracił panowanie nad pojazdem, auto kilkukrotnie koziołkowało.

W środku znajdowały się trzy osoby, bezpośrednio po zdarzeniu jedna z nich oddaliła się z miejsca. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, cała trójka znajdowała się pod wpływem alkoholu.

Do godz. 11 kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, w działaniach brała udział policja, pogotowie ratunkowe oraz dwa zastępy OSP Chojna i jeden z OSP Trzcińsko Zdrój.
Mijający weekend jest pracowity dla służb, w sobotę w godzinach popołudniowych doszło do dwóch poważnych wypadków w Strzeszowie i Sarbinowie, kilka godzin wcześniej w kolizji niedaleko Gryfina brał udział policyjny radiowóz

fot. pk
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza