Pogoń towarzysko zagrała z Osadnikiem, z okazji 70. lecia klubu

Pogoń Szczecin bez większego wysiłku pokonała w towarzyskim meczu Osadnika Myślibórz 10-0 (4-0). Spotkanie odbyło się z okazji 70-lecia klubu z Myśliborza.

Na trybunach zasiadło sporo kibiców, tym bardziej, że do Myślibora przyjechali zawodnicy grający na co dzień w ekstraklasie (liga nie grała z powodu meczów reprezentacji w eliminacjach Mistrzostw Świata). Spotkanie było jednostronnym widowiskiem.

Klasycznym hat-rickiem popisał się Gyurcso który zdobył trzy gole w niecałe 9 minut - w 15`, 19` i 23` minucie. Jeszcze przed przerwą gola na 0-4 zdobył Formella w 25. minucie.

Po zmianie stron Portowcy jeszcze bardziej się rozkręcili i dołożyli sześć goli, do siatki trafiali kolejno Matynia w 51. min., Kowalczyk w 55. min., Paczuk w 63. i 82. min., Nunes w 70. min. i Graczyk w 80. min.

Z powodu meczu z Pogonią, Osadnik przełożył ligowe spotkanie z Regą Trzebiatów, które odbędzie się we wtorek 5 września.

Zdjęcia z meczu otrzymaliśmy od naszego czytelnika Tomasza.