Zagłosuj na Moryń w konkursie telewizji Planete+


Od kilku dni trwa głosowanie w plebiscycie na kanale telewizyjnym Planete+. Związane jest to z nagraniem odcinka specjalnego "Polska z góry", w którym możemy obejrzeć miejscowość Moryń.

Wygrana miejscowość zostanie nagrana z przepięknej i zapierającej dech w piersiach lotniczej perspektywy. Wygrana miejscowość "wystąpi" w specjalnym odcinku "Polska z góry".

Głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego nawet najmniejsza wieś ma szansę zwyciężyć! -  czytamy na głównej stronie konkursu.

Program ze zwycięską miejscowością zostanie wyemitowany w internecie oraz na kanale telewizyjnym Planete+. Aby zagłosować na Moryń, należy kliknąć tu. Głosowanie trwa do 26 września.


Planete+ to polski kanał dokumentalny. Dowiesz się w nim o rzeczach, o których do tej pory nawet nie słyszałeś. Stawia trudne pytania, na które nie ma prostej odpowiedzi. Nie idzie na kompromisy. Prezentuje aktualne i intrygujące zagadnienia. Przedstawia nowe oblicza historii i odkrywa inne strony popkultury. To kanał dla ludzi, którzy chcą być zaskakiwani i chcą odkrywać otaczających ich świat. Co tydzień stacja oferuje blisko 10 godzin premierowych filmów w jakości HD w ramach wieczornych i popołudniowych pasm. Kanał jest dostępny - spośród platform cyfrowych - wyłącznie w nc+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Zasięg techniczny stacji to 4,5 mln gospodarstw domowych. Planete+ istnieje od 1996 roku.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza