"Botoks" obejrzysz w... Trzcińsku Zdroju, TCK zaprasza do kina premierowego [video]


Głośny film Patryka Vegi "Botoks" będzie można obejrzeć w kinie w.... Trzcińsku Zdroju. Do miasta wraca kino premierowe, które zostanie uruchomione w sali widowiskowej Trzcińskiego Centrum Kultury. 

W poniedziałek 16 października zostaną wyświetlone trzy filmy - animacja Emotki (seanse o 11:45 i 14:00), Dwie Korony (16:00) i Botoks (20:00).


Emotki. Film
Reż. Tony Leondis
Prod. USA, 87 min.
Wszyscy mamy emocje. Okazuje się, że mają je także… emotikony. Animowana komedia zabierze nas do sekretnego świata naszych telefonów. Czeka nas mnóstwo, cóż, emocji właśnie i przygód, jakie tylko możemy sobie wyobrazić, zaglądając do naszych telefonów.

Seanse:
16 października 2017 r., godz. 11.45 i 14.00

Dwie korony
Reż. Michał Kondrat
Wyk.: Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Artur Barciś
Prod.: Polska 2017, 92 minuty

„Dwie korony” to pierwszy film ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o. Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej decyzji o oddaniu życia za  współwięźnia w Auschwitz. Zdjęcia dokumentalne zostały zrealizowane w Polsce, Japonii i we Włoszech. W warstwie fabularnej filmu występują znakomici polscy aktorzy: Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Maciej Musiał, Antoni Pawlicki, Dominika Figurska, Sławomir Orzechowski i inni. W części dokumentalnej wypowiadają się znawcy życia o. Maksymiliana: osoby duchowne i świeckie, między innymi Kazimierz Piechowski, który spotkał o. Maksymiliana w czasie pobytu w obozie, a słowa, które
od niego wówczas usłyszał przemieniły go i ukierunkowały duchowo na całe życie…

Seans:
16 października, godz. 16.00

Botoks
Reż. Patryk Vega
Wyk.: Olga Bołądź, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabjański,
Janusz Chabior, Katarzyna Warnke
Prod. Polska 2017, 135 min
Najnowszy film twórcy serii filmów „Pitbull”.

Szpital ukazany w „Botoksie" to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy kilku kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna, jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc
na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała, jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem
(Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy.
Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża.Ceny biletów: 
18 zł – bilet normalny
16 zł – bilet ulgowy
14 zł – bilety dla grup zorganizowanych (szkoły, stowarzyszenia, zakłady pracy, itp. –min. 20 osób) – zakup tylko w dniu projekcji po wcześniejszej rezerwacji)

Sprzedaż i rezerwacja biletów w sekretariacie Trzcińskiego Centrum Kultury (ul. Młyńska4, Trzcińsko-Zdrój): od godz. 9.00 do 20.00 (wtorek, środa, czwartek) i od godz. 9.00 do 15.00 (poniedziałek, piątek, sobota), tel. kontaktowy: 91 414 80 43.
Bilety (poza grupowymi) można również zakupić na stronie internetowej: www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza