Czwartoligowiec ma nowego trenera


MKS Osadnik Myślibórz ma nowego trenera. Został nim Jacek Poleszczuk, który w swojej karierze szkolił między innymi: Koral Mostkowo czy też Kłos Pełczyce.

- 42-letni szkoleniowiec zastąpi Roberta Dudka, któremu bardzo dziękujemy za prowadzenie Osadnika. "Dudzio" pozostaje naszym zawodnikiem. - pisze drużyna na swoim oficjalnej stronie na facebooku. - Panie Jacku, życzymy powodzenia! - czytamy na stronie klubu.


Jacek Poleszczuk w przeszłości występował w juniorskim zespole Pogoni Szczecin, grał między innymi z Olgierdem Moskalewiczem - legendą Portowców. Oprócz tego występował w Osadniku Myślibórz, Stoczniowcu Barlinek i Pogoni Skwierzyna. Jako trener w ostatnim czasie prowadził zespoły Korala Mostkowo i Kłosa Pełczyce. Na co dzień jest oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu oraz radnym Rady Miejskiej w Barlinku.

- Cel jest taki aby uniknąć spadku i walczyć o utrzymanie. Nie jest wesoło gdy patrzy się na tabelę, 
do końca rundy nie zostało dużo czasu, musimy podnieść morale drużyny, muszę ugasić ten kryzys w głowach zawodników i mam nadzieję, że to się uda - mówi w rozmowie z naszym dziennikarzem nowy trener Osadnika.

Zespół z czwartej ligi z dorobkiem 3 punktów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, nowy szkoleniowiec nie będzie miał łatwego zadania, tym bardziej, że do końca jesieni Osadnik z powodu kary nałożonej przez ZZPN musi grać poza siedzibą klubu.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza