"Zesłanie" ciepło przyjęte przez widzów, tłumy na pokazie w Piastowskiej [foto]


Takich tłumów nikt z nas się nie spodziewał. Cała sala wypełniła się zaproszonymi gośćmi wraz z osobami towarzyszącymi na przedpremierowym pokazie filmu "Zesłanie" w Restauracji Piastowska. 

Oficjalna premiera tego filmu nastąpi w sobotę 7 października i dostępna będzie na naszym kanale na YouTube oraz na portalu chojna24.pl po godz. 20.

Na sali zasiedli członkowie Związku Sybiraków wraz ze swoimi rodzinami, na projekcie przybyli również lokalni samorządowcy, między innymi burmistrz Chojny Adama Federowicz, burmistrz Trzcińska Zdroju Zbigniew Kitlas, starosta powiatu gryfińskiego Wojciech Konarski, radny powiatowy Andrzej Szelążek oraz dyrektor szkoły w Moryniu - Krzysztof Jaz, dyrektor SP 2 w Chojnie Edyta Kalarus i dyrektor Centrum Kultury Barbara Andrzejczyk.

- Bardzo obawialiśmy się premiery tego filmu, przede wszystkim ze względu na bardzo pozytywne przyjęcie pierwszego zwiastuna. W produkcję włożyliśmy wiele pracy i serca - mówili twórcy filmu przed jego projekcją.

Spotkanie otworzył prezes Związku Sybiraków, koła terenowego w Chojnie Jerzy Kołaczyk. Następnie Paweł Sławiński i Przemysław Kaweński przedstawili kilka ciekawostek dotyczących samej produkcji, zwiastunów oraz muzyki użytej w filmie.

FILM MOŻNA OBEJRZEĆ TUTAJ [KLIKNIJ]

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tą produkcję - naszym bohaterom, którzy podzielili się swoimi wspomnieniami, tj. Anieli Kikosickiej, Czesławie Szott, Piotrowi Zarównemu, statystom, lektorowi Tomaszowi Gontarzowi, który również pomagał w ostatnich dniach produkcji przy montażu, Jolancie Zalewskiej i restauracji Piastowska oraz przybyłym gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na pokazie.


Prześlij komentarz

Nowsza Starsza