Laureaci 12. edycji Nagrody Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu [foto] [video]


Za nami XII edycja Nagrody Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu. W połowie października kapituła wyłoniła listę nominowanych do tej prestiżowej nagrody, a w czwartek 9 listopada podczas uroczystej Sesji Rady Powiatu poznaliśmy laureatów. Laureaci zostali nagrodzeni w czterech kategoriach: kultura, sport, pro public bono oraz przedsiębiorca roku. Zwycięzcy otrzymali nie tylko statuetki "Bociana" - który jest symbolem powiatu ale również nagrody pieniężne.


W kategorii Kultura kapituła wybrała Teatr Bomba Bomba.
Pozostali nominowani: Muzeum Pamiątek 1. Armii Wojska Polskiego oraz dziejów Ziemi Mieszkowickiej, Sołectwo Mirowo.W kategorii Sport nagrodę przyznano Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Moryniu.
Pozostali nominowani: MKS Hermes Gryfino, Stowarzyszenie Lotnicze "Stratus" w Chojnie.W kategorii Pro Publico Bono nagrodę otrzymało Chojeńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "Psijaciele"
Pozostali nominowani: Grupa Teatralna Gliptykos, Szlachetna Paczka Gryfino i okolice.Przedsiębiorcą roku została firma Jaeger Polska sp. z o.o. w Gryfinie.
Pozostali nominowani: Paweł Jędras, Sedpol Produkcja Opakowań Drewnianych w Moryniu.Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Sylwetki laureatów i nominowanych do nagrody można znaleźć w artykule Znamy nominowanych do Nagrody Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu. Z kolei w publikacji 12. edycja Nagrody Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu - poznaj kandydatów wymieniliśmy wszystkich kandydatów zgłoszonych do nagrody.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza