Boomcyk z wielkimi gwiazdami muzyki disco na jednej scenie? [video]


Kamil Kokot, czyli gryfiński Boomcyk, twórca takich hitów jak: "Dziewczyno z konsumu" oraz "Dobry Balet" ma możliwość zostać gwiazdą festiwalu Kocham Disco Festival 2018 w Boszkowie. My jednak musimy mu w tym pomóc.

Boomcyk na festiwalu?
Nasz reprezentant stanie na jednej scenie z zespołem Playboys, Łobuzy i Long&Junior gdy tylko zbierze odpowiednią ilość laików! - Potrzebujemy waszego. Nadal trwa głosowanie, a my spadliśmy na drugie miejsce. Klikamy w zdjęcie i głosujemy emotką WRRR... 😠😠😠 - czytamy na profilu społecznościowym Boomcyka.

Jak to zrobić i w jaki sposób pomóc Boomcykowi dostać się na wymarzoną scenę? Wystarczy że klikniesz TUTAJ. Wyświetli się Tobie post na którym należy wybrać emotkę "Wrrr...!". I już. Twój głos oddany, Boomcyk coraz bliżej podboju rynku muzyki disco polo.
Wygrywa zespół który zbierze największą liczbę reakcji. 

Sprawmy by nasza gwiazda disco-polo mogła pokazać się całej Polsce! Konkurs kończy się 16 lutego, nie ma na co czekać.

Nowy hit od Boomcyka
W sobotę 27 stycznia, na oficjalnym kanale YouTube ukazał się nowy hit Kamila pt. "Jeden taki dzień".  Za produkcję wideo odpowiedzialny jest Michał Miarka (muuvi studio). Za muzykę natomiast Robert Balcerzak oraz Boomcyk. Tekst do piosenki napisał Kamil.

Przygoda muzyczna Boomcyka rozpoczęła się w 2015 roku. Na swoim koncie ma już pięć autorskich hitów, które powoli podbijają świat muzyki disco polo.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza