Jesteście fanami sportu? Wypatrujcie tej flagi w telewizjach [foto]


Przed nami rok pełen emocjonujących wydarzeń sportowych, w większości z nich wezmą udział kibice z naszego regionu. W Policach podczas meczu ligi mistrzyń w siatkówce zadebiutowała flaga wykonana przez chojna24.pl na zlecenie Pana Andrzeja Mazura. 

Chojna24.pl to nie tylko najlepszy i najpopularniejszy portal internetowy w regionie ale także drukarnia i firma usługowa. Fani z Cedyni będą uczestniczyć w wydarzeniach sportowych z flagą wydrukowaną właśnie w Chojnie.

Biało - czerwona flaga z herbem i napisem Cedynia zadebiutowała podczas meczu ligi mistrzyń pomiędzy Chemikiem Police a Dynamo Kazań, rozegranym na hali w Koszalinie. Niestety siatkarki Chemika przegrały 0-3.

To nie pierwsze takie zadanie wykonane przez naszą firmę, drukowaliśmy flagi między innymi dla Morsów Jelenin, grupy biegaczy Active Chojna czy kolarzy z Bike Team Chojna.
Bardzo podobną flagę z herbem i napisem Chojna przekazaliśmy do Centrum Kultury w Chojnie na licytację w ramach 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza