Puchary i medale dla wokalistów z MOK w Moryniu


Wokaliści z Moryńskiego Ośrodka Kultury wystąpili w X Konkursie Kolęd i Pastorałek w Mieszkowicach, wokaliści reprezentujący MOK wrócili z medalami i pucharami. 

Najmłodsi w kategorii "Przedszkole" wyśpiewali ex-aequo I miejsca, z Morynia otrzymali: trio Aniołki ( Marysia Kędzierska, Zosia Płowik, Maja Wołodźko). Marysia Kędzierskai Zosia Płowik wystąpiły również jako solistki i zajęły pierwsze miejsca oraz otrzymały medale.

Było to niezwykłe doświadczenie dla początkujących wokalistek, a nagroda w tej kategorii wiekowej pozostanie niezapomnianym wrażeniem.Rywalizacja w starszych kategoriach wiekowych była zdecydowanie trudniejsza, poziom niezwykle wysoki. Podczas konkursów zauważa się wzrost utalentowanych muzycznie dzieci i coraz wyższy poziom muzyczny występów. Z Morynia puchary i miejsca otrzymały również: duet "Gala" (Iga Zelmachowicz, Julia Makówka) -III miejsce, Hania Cieślak -wyróżnienie.

MOK w Moryniu reprezentowały również w kategorii soliści Iga Zelmachowicz i Julia Makówka. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych występów i życzymy dalszej wytrwałej pracy wokalnej.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza