Kabaret Nowaki podczas dwudniowej imprezy na plaży w Moryniu


Tym razem nie "Wieczór z Kabaretem" a "Rozsmakuj się w Moryniu - Kultura, Sport, Kulinaria". To pod taką nazwą odbędzie się tegoroczna impreza na plaży w Moryniu. Jak zapowiadają organizatorzy, wydarzenie to ma trwać aż dwa dni. Co nas zatem czeka w ostatni weekend czerwca?


Organizacja jednodniowej imprezy przyciągała tłumy ludzi. Tym razem wydarzenie będzie trwało aż dwa dni. Nie zabraknie wielu wspaniałych imprez towarzyszących a przede wszystkich specjalnych gości. Jednak, kto w tym roku będzie nas zabawiać? Będzie to kabaret Nowaki. To trójka, młodych i energicznych zielonogórskich artystów. W skład kabaretu wchodzą: Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg - pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów.

Kabaret Nowaki na moryńskiej scenie wystąpi w sobotni wieczór, 30 czerwca. 

Oprócz tego w planie: rowerowe pokazy akrobatyczne, akademia rowerowa dla dzieci, wyścig rowerowy "Cross Country", pokaz kulinarny pn. Gotowanie z Gwiazdą. Po występie kabaretu zabawa dla wszystkich. "Kino pod gwiazdami" - projekcja filmu, dyskoteka. - informują nas organizatorzy dwudniowego wydarzenia. 

Więcej informacji dotyczące imprezy, będą podane wkrótce.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza