Kolejny Sukces Oli Kwiecień z Gryfina


W Niedzielę Hermes Gryfino brał udział  w halowym mityngu w Toruniu był bardzo emocjonujący bo był niezmiernie ważny w kontekście zbliżających się Halowych Mistrz Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbędą się 9-11.02.2018 w Toruniu. 

Na zawodach zabrakło naszych trzech chodziarek (Piekarz, Zembik, Osińska), które przygotowują się do MP na obozie w Spale ale pozostali dostarczyli sporą dawkę emocji. Należy pamiętać, że wszyscy wrócili 24 stycznia z obozów i powinni być jeszcze nieco zmęczeni sporą dawką treningową.

Marika Wójs uzyskała w biegu na 60 ppł juniorek 9,61 s zaledwie 0,04 s gorszy od jej rekordu a w biegu na 60 m - 8,40 uzyskując nowy swój rekord.

Weronika Stefaniuk pokazała się ze świetnej strony wygrywając konkurs skoku wzwyż z wynikiem 1,70 m wyrównując swoje rekordowe osiągnięcie na hali. Atak na rekord - 1,72 m jeszcze się nie powiódł ale to chyba tylko kwestia czasu.

Bartek Trzciński uzyskał w biegu na 600 m - 1:29,56 s. To nowy halowy rekord Bartka a do najlepszego osiągnięcia ze stadionu zabrakło jedynie 1,03 s.

Paweł Gadomski",
startując pierwszy raz jako junior młodszy uzyskał w biegu na 1000 m - 2:38,55 s. poprawiając swoje najlepsze osiągnięcie nie tylko z hali ale także ze stadionu. Forma jest!
Wiktor Jędrzejak", jako jedyny młodzik w naszym zespole także w biegu na 1000 m uzyskał rezultat lepszy od swojej życiówki z lata i wynosi obecnie 2:48,80 s.

Jako ostatnia  startowała Ola Kwiecień zaliczając bardzo udane zawody. Uzyskany rezultat w trójskoku to nowy jej rekord, przekraczając po raz pierwszy granicę 12 m (12.15 m), przegrywając z najlepszą w kraju od paru lat Anną Jagaciak Michalską (6. zawodniczka MŚ - Londyn 2017) równo o 1 m. Wynik Oli to aktualnie 1. miejsce w kraju wśród juniorek i 3. wynik open.


mks-hermes.pl/

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza