Paulina Cholewa nagrodzona przez Małgorzatę OstrowskąW drodze eliminacji z przesłuchań demo Paulina Cholewa zakwalifikowała się do finału XX Ogólnopolski Festiwal "Piosenka jest dobra na zimę". Jubileuszowa edycja odbyła się 26 stycznia w kinie "Wolność" w Szczecinku. 


W kategorii 14-16 lat wystąpiła młodzież między innymi z Warszawy, Krakowa, Koszalina, Wrocławia, Konina, Poznania, Bytowa. Z pośród 13 finalistów, jury na czele którego stała liderka zespołu Lombard Małgorzata Ostrowska wyłoniło cztery nagrodzone osoby a w śród nich znalazła się gimnazjalistka z Chojny. 

W godzinach wieczornych odbył się koncert laureatów na którym Paulina odebrała wyróżnienie. Każdy festiwal to dla Pauliny niezapomniana przygoda, olbrzymia dawka bardzo dobrej muzyki
i cenne spotkanie z festiwalowymi przyjaciółmi .

W minionych tygodniach Paulina została również wyróżniona w XII Zachodniopomorskim Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Zimowych w Ińsku, zdobyła I miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Mieszkowicach, a także zakwalifikowała się do finału 17 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki "Dozwolone do lat 19", który odbędzie się 3 lutego w Stargardzie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza