Wracają Dni Chojny! Tegoroczny festyn z udziałem gwiazd


Z powodów finansowych przez ostatnie dwa lata nie odbywały się Dni Chojny, w zamian organizowano znacznie skromniejszy "Festyn Rodzinny". W roku wyborczym mieszkańcy mogą liczyć na fajerwerki, do Chojny wraca duża impreza z gwiazdami, a jedną z nich będzie znany kabareciarz Cezary Pazura. 


Podajemy tę informację jako pierwsi i jedyni, podobnie jak z planowanym koncertem Sławomira w Trzcińsku Zdroju. Popularny polski aktor, znany z takich filmów jak: Kiler, E=mc2 czy też Nic Śmiesznego wystąpi podczas tegorocznego święta miasta w Chojnie, dokładnie 9 czerwca. Pazura największą sławę zawdzięcza serialowi "13 posterunek". Tam wcielił się w rolę posterunkowego Cezarego Cezarego. Aktor został w ostatnim czasie również youtuberem. W mediach społecznościowych nagrywa vlogi i opisuje swoją pracę zza kulis. Jest również autorem książki "Cezary Pazura byłbym zapomniał ...".

Dni Chojny odbędą się w weekend 8 i 9 czerwca 2018 roku pod nazwą "Polsko-Niemiecki Festyn Rekreacyjny - Chojna 2018". Tematem przewodnim będzie mundial.

Oprócz Cezarego Pazury, na imprezie ma wystąpić znany zespół muzyczny, organizatorzy jeszcze nie podają kto to będzie.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza