Znamy gwiazdy Dni Gryfina 2018, wystąpi między innymi Ania Dąbrowska


Płytę "Dla naiwnych marzycieli" wydała w marcu 2016 roku. Tam znalazły się wielkie hity, które po dziś dzień cieszą się ogromną popularnością. Ania Dąbrowska wystąpią podczas dni miasta w Gryfinie. 

Oprócz Dąbrowskiej na scenie pojawi się między innymi "Sławomir" - tak podała w środę Gazeta Gryfińska, nie ma jednak narazie żadnego oficjalnego potwierdzenia o występie twórcy hitu "Miłośc w Zakopanem" czy "Magiery".

Obaj artyści wystąpili podczas tegorocznego "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem. Ania Dąbrowska swoja karierę rozpoczęła od programu Idol. Tam zajęła 8 miejsce. Następnie współpracowała z Andrzejem Smolikiem oraz Krzysztofem Krawczykiem. Niecałe dwa lata później wydała debiutancki album "Samotność po zmierzchu". Anię Dąbrowską usłyszymy 2 maja.


Sławomir Zapała, ps Sławomir to polski aktor, showman i piosenkarz rock polo. Swoją karierę rozpoczynał występami w filmach (Karol. Człowiek, który został papieżem, Pod Mocnym Aniołem czy też Czas honoru). Działalność muzyczną rozpoczął w Nowym Jorku. W jego teledyskach udział biorą najwięksi polscy aktorzy: Witold Dębicki, Lech Dyblik, Krzysztof Kiersznowski czy też Ewa Kasprzyk i Magdalena "Kajra" Kajrowicz. 


Czytaj również:
Usłyszymy "Miłość w Zakopanem" na żywo! Sławomir wystąpi na Dniach...
Wracają Dni Chojny! Tegoroczny festyn z udziałem gwiazd
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza