Projekt szkoły filialnej w Godkowie nagrodzony Odznaką JakościMiło nam poinformować, że projekt "Kartka dla Polski", w którym brali udział uczniowie Szkoły Filialnej w Godkowie za pośrednictwem platformy eTwinning został nagrodzony Odznaką Jakości. 

Krajowa Odznaka Jakości przyznawana jest przez Krajowe Biuro Kontaktowe ( NSS). Podczas przyznawania odznak muszą być spełnione określone wymagania i kryteria Jednakże o prestiżowe wyróżnienie należy się ubiegać indywidualnie. 

Projekt, w który zaangażowali się nasi uczniowie razem z uczniami z ponad 150 szkół w kraju i za granicą, zakładał uczczenie w nietypowy sposób 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W ramach projektu uczniowie doskonalili umiejętności pisania życzeń, komunikowania się w zespole, nauczyli się projektować kartkę, poznali prace uczniów z Polski oraz innych krajów europejskich. Zadania służyły podniesieniu poziomu świadomości patriotycznej uczniów oraz sposobów wyrażania patriotyzmu przez różnych ludzi.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza