Sukces karateków z Morynia i Chojny


W minioną sobotę 24 lutego reprezentacje klubów UKS Karate Kyokushin z Morynia oraz UKS Shodan z Chojny wzięły udział w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Karate w Choszcznie - Choszczno Cup 2018. 

Kluby wzięły udział w turnieju na zaproszenie Choszczeńskiego Klubu Karate. Obydwa kluby uzyskały wspaniałe wyniki zdobywając łącznie w swoich kategoriach wiekowych i wagowych aż 7 złotych oraz 1 brązowy medal.

Na najwyższym stopniu podium z Morynia stanęli: Wiktoria Wiergowska, Vanessa Florczak, Kinga Rozkrut oraz Kacper Matoszko, trzecie miejscezajął Dominik Rozkrut. Z chojeńskiego klubu pierwsze miejsca zdobyli: Daniel Gibowski, Karolina Iwaniak oraz Oliwia Białek.

W zawodach wzięło udział 137 zawodników z kilkunastu klubów Polski. Zawodnikami opiekowali się trenerzy Piotr Kos i Tomasz Gibowski oraz instruktor Marcin Florczak. 

Warto zaznaczyć, że był to pierwszy start w zawodach klubu chojeńskiego. Udział w tych zawodach był jednym z etapów przygotowań klubów do udziału w Mistrzostwach Makroregionu Zachodniego, które odbędą się w dniu 10 marca w Nowel Soli.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza