Zaginął 75-letni mieszkaniec Chojny!


Rodzina poszukuje 75-letniego mężczyzny, który w godzinach popołudniowych wyszedł z domu przy ulicy Rogozińskiego w Chojnie i do tej pory nie powrócił. 

Zaginiony to Janusz Pilitowski, mężczyzna w wieku 75-lat, szczupłej budowy ciała o wzroście ok 180 cm. Cechą charakterystyczną jest chód mężczyzny. Ubrany był w granatową kurtkę, spodnie moro i czarną czapkę, przy sobie miał również mały czarny plecak. 

Zgłoszenie do policji wpłynęło ok godz. 18:20 od zaniepokojonych sąsiadów. 

Ze względu na pogodę i niską temperaturę bardzo ważne jest aby jak najszybciej znaleźć mężczyznę, szczególnie uczulamy kierowców, prawdopodobnie mężczyzna może poruszać się wzdłuż jednego z publicznych dróg poza obszarem miasta.

Aktualizacja, 21:20 

Według nieoficjalnej informacji mężczyzna mógł być ok godz. 17 widziany w okolicach Witnicy Chojeńskiej. Zaginiony pochodzi z Kamienia Pomorskiego, może poruszać się wzdłuż drogi publicznej, jest ubrany na czarno, szczególnie kierowców uczulamy na zachowanie ostrożności i zgłaszanie przypadków nieoznakowanych pieszych na numery alarmowe policji 112 lub 997.

Aktualizacja, 23:00

Policja do pomocy przy poszukiwaniach zaangażowała straż pożarną, na miejscu są jednostki z OSP Mieszkowice, OSP Moryń i OSP Witnica. Poszukiwania rozpoczną od Witnicy.

Aktualizacja, 08:34 (9.02.18)

Ok godz. 8 rano mężczyzna odnalazł się. Więcej na ten temat piszemy w artykule Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka z Chojny, mężczyzna odnalazł się w piątek rano
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza