Boomcyk: "zbieramy na tacę, bo chcemy nagrać i wydać pierwszą płytę" [video]


Pod koniec stycznia tego roku Kamil Kokot, który koncertuje pod pseudonimem Boomcyk w sieć wypuścił najnowszy utwór: Jeden taki dzień. Teraz, "zbiera na tacę, bo chce wydać płytę.

- Cześć Kochani, tu Boomcyk! Zbieramy na tacę, bo chcemy nagrać i wydać pierwszą płytę. Sprawdźcie projekt i znajdźcie nagrody dla siebie - czytamy na oficjalnym profilu społecznościowym gryfińskiego artysty.

Co należy zrobić aby być współtwórcą pierwszej płyty Boomcyka? Wystarczy, że wejdziesz na strone odpalprojekt.pl (kliknij tu) i wesprzesz Kamila. Oczywiście nie zostaniesz z pustymi rękoma. Za pomoc przewidziane są nagrody, które dostępne są również na w/w stronie.

- Posiadamy już część środków od lokalnych firm i instytucji lecz do celu pozostało jeszcze trochę grosza gdyż wydanie płyty do tanich nie należy. Boomcyk ma jednak nadzieję, że jego fani nie zawiodą i dzięki swojej pomocy i zaangażowaniu dostaną w zamian płytę która zagości w odtwarzaczu nie jednego z Was - czytamy na stronie odpalprojekt.pl

Nowe rekordy

Dzieła Boomcyka powoli coraz częściej możemy słuchać nie tylko na lokalnych imprezach plenerowych (z udziałem artysty) ale przede wszystkim na zamkniętych zabawach (osiemnastki czy też wesela). Jego pierwszy hit "Dziewczyno z konsumu" na kanale YouTube ma prawie 170 tys wyświetleń. 

"Jeden taki dzień", po dwóch miesiącach, może pochwalić się 60 tys odsłon. Czy ten kawałek przebije w/w hit i stanie się nowym przebojem artysty?

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza