Management Cezarego Pazury: musieliśmy niestety wycofać się z umowy [dni Chojny 2018]Jeszcze w styczniu tego roku informowaliśmy państwa o gwieździe wieczoru na tegorocznym święcie miasta w Chojnie. Niestety, organizatorzy musieli zmienić plany, ponieważ Cezary Pazura nie pojawi się.

O tym, że artysty zabraknie, pisaliśmy w artykule Dni Chojny jednak bez Pazury? Poznaliśmy główną gwiazdę tegorocznego festynu. Nie wiedzieliśmy jednak jeszcze, co jest dokładnym powodem odwołania koncertu. Jak się okazało, występ polskiego aktora w Chojnie pokrzyżowała wytwórnia, która zaplanowała tego dnia zdjęcia do filmu.

Tego dnia Cezary Pazura miał już jedno zobowiązanie koncertowe, ale przyjęliśmy zamówienie z Chojny ponieważ stwierdziliśmy, że uda się te dwa koncerty połączyć czasowo. Niestety okazało się, że Wytwórnia zaplanowała jeszcze tego dnia zdjęcia do filmu - pisze w oświadczeniu, wysłanym do organizatorów, management Cezarego Pazury.

Całe oświadczenie znajdziesz na końcu artykułu.

Znamy kolejne gwiazdy
Organizatorzy postanowili działać. W piątkowy wieczór będziemy mogli usłyszeć zespół Olej. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Grzegorz Hyży.


Dni Chojny będą trwać dwa dni (8-9 czerwca). W sobotę na scenie wystąpi zespół Big Sexy znany gryfiński wokalista Kamil Kokot, który działa pod pseudonimem Boomcyk. Jednak to nie koniec niespodzianek. Ten dzień to gratka dla fanów muzyki disco polo. Swoją obecnością zaszczyci nas Freaky Boys, który znany jest przede wszystkim z hitu: Do Białego Rana.

Zespół Freaky Boys powstał w 2012 roku. W skład zespołu wchodzi Krystian Nowak, Kamil – Dj. Camilion oraz urocze tancerki.Kolejna niespodzianką będzie zespół Bayera. W serwisie YouTube mają ponad 80 mln wyświetleń. Ich, zdecydowanie, największym hitem jest: Ta szalona dziewczyna. Jednak są znani z wielu innych przebojów ("Nie wiem jak", "Tylko taka jak ta" czy też "Bez ciebie")Zobacz oficjalne oświadczenie Cezarego Pazury:
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza