Policjanci złodzieja odnaleźli w... szafie, dodatowo w domu odkryli narkotyki


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pracujący nad sprawą piątkowej kradzieży dokonanej z jednego z gryfińskich sklepów sieci RTV i AGD w wyniku podjętych działań, ustalili sprawcę włamania, 24-letniego mieszkańca gminy Gryfino. 

Mężczyzna ukradł telefony i sprzęt elektroniczny ze sklepu w Gryfinie, pisaliśmy o tym w artykule Włamanie do marketu elektronicznego.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w miejscu zamieszkania. Pod wskazanym adresem drzwi mieszkania otworzyła kobieta, która oświadczyła, że w mieszkaniu jest sama. Mundurowi nie dali wiary oświadczeniu kobiety i dokonali sprawdzenia pomieszczeń, gdzie w jednym z pokoi w szafie znaleźli ukrywającego się 24 – letniego mężczyznę. 

Funkcjonariusze przeszukując pomieszczenia mieszkalne zajmowane przez 24-latka, znaleźli telefony komórkowe oraz toner pochodzący z przestępstwa. Ponadto mundurowi w jego mieszkaniu znaleźli 4,6 grama amfetaminy. 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki Policji. Będzie odpowiadał z art. 279§1 K.K. oraz art. 62 U.P.N. W trakcie prowadzonych czynności służbowych policjanci WK KPP w Gryfinie ustalili i zatrzymali też "pasera", który nabył jedną z rzeczy uzyskaną za pomocą czynu zabronionego. Mężczyzna ten odpowie za czyn z art. 291§1 K.K.


fot. archiwum
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza