Pracowity weekend zawodników UKS-T Victoria Chojna


W sobotę 10 marca UKS-T Victoria Chojna rozegrała kolejne mecze o mistrzostwo IV ligi tenisa stołowego. 

W pierwszym sobotnim spotkaniu Victoria zmierzyła się z liderem rozgrywek drużyną LUKS Fala Trzebiatów . Mimo ambitnej postawy i rozegrania kilku pięciosetowych pojedynków Victoria uległa gościom 0:10 . Drużyna z Trzebiatowa po dwóch zwycięstwach odniesionych w Chojnie oraz w Dębnie umocniła się na prowadzeniu w ligowej tabeli i pewnie zmierza do III ligi.

Victoria w meczu z LUKS Fala Trzebiatów wystąpiła w następującym składzie: Olejnik Michał, Kłonowski Karol, Marchewka Filip, Jachowicz Krzysztof, Bałachowski Tomasz.

W drugim sobotnim spotkaniu Victoria zwyciężyła KTS Kołobrzeg 7:3. Mimo odniesienia wysokiego zwycięstwa to poszczególne pojedynki były bardzo wyrównane i dostarczyły wielu emocji.

Victoria w meczu z KTS Kołobrzeg wystąpiła w następującym składzie: Kłonowski Karol -2,5 pkt, Olejnik Michał -2,5 pkt, Gałuszka Janek ( VI kl), Gawlas Michał ( VI kl), Jachowicz Krzysztof-1 pkt, Bałachowski Tomasz -1 pkt

W meczu z drużyną z Kołobrzegu zadebiutował Michał Gawlas , który wraz z Jankiem wystąpił w grze podwójnej. Po sobotnich spotkaniach Victoria w dalszym ciągu zajmuje V miejsce w ligowej tabeli. Kolejne mecze Victoria rozegra 14 kwietnia podejmując we własnej hali drużyny z Polic oraz z Kamienia Pomorskiego. 


W niedzielę 11 marca młodzicy Victorii w składzie Piotr Junosz , Janek Gałuszka , Michał Gawlas startowali w IMW w Koszalinie. W grze podwójnej Piotrek i Janek zajęli miejsca w przedziale 5-8.

W grze pojedynczej najlepiej zaprezentował się Janek Gałuszka zajmując 12 miejsce , na miejscu 14 uplasował się Piotrek Junosz , natomiast na 19 miejscu turniej ukończył Michał Gawlas.

Kolejne zawody ,w których wystartują zawodnicy Victorii odbędą się 18 marca w Sianowie.  Będą to Drużynowe Mistrzostwa Woj. w kat. Młodzików oraz III WTK w kat. Skrzatów ( rocznik 2009 i młodsi).
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza