Śmierć na drodze, zderzyły się dwa autaDo wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło na drodze krajowej nr 23 z Dębna w kierunku Kostrzyna n/Odrą. Jedna osoba nie żyje, co najmniej trzy są ranne. 


Rozmawialiśmy z rzecznikiem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu st. asp. Jackiem Poleszczukiem, który jest na miejscu zdarzenia. 

Do wypadku doszło w czwartek 22 marca przed godziną 8 na wysokości miejscowości Cychry, Honda zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka Audi. Jedno z aut miało myśliborskie tablice rejestracyjne, drugie było zarejestrowane w powiecie sulęcińskim. 

Kierowca Hondy zginął na miejscu, trzy osoby jadące Audi trafiły do szpitala - dwóch mężczyzn zostało przetransportowanych do placówki w Gorzowie Wielkopolskim, a kobieta do szpitala w Szczecinie. 

Obecnie pod nadzorem prokuratora policjanci prowadzą czynności na miejscu zdarzenia, droga będzie zablokowana co najmniej przez kilka godzin. 

Warunku atmosferyczne są trudne, pada śnieg, temperatura oscyluje w okolicach 0 stopni Celsjusza, a co powoduje, że jezdnie są śliskie.

Aktualizacja, 12:30

Jak poinformował nas dyżurny ruchu GDDKiA, o 11:25 droga w miejscu wypadku została odblokowana. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza