Nagrali utwór o lokalnym klubie


Kluby piłkarskie zwykle o swoich sukcesach piszą tzw. posty na portale społecznościowe. Jednak można zrobić krok dalej i napisać piosenkę.

O Ogniwie Babinek pisaliśmy już nie raz. Tym razem klub występujący na co dzień w lidze okręgowej, postanowił wypuścić w świat swoją piosenkę.


Utwór o zespole z Babinka nagrała gryfińska grupa  #Group_Insomnia w której skład wychodzą:  Domin oraz Grabek i Besu
Mateusz Szelążek postanowił bliżej przyjrzeć się całej sprawie i porozmawiać z twórcami tej piosenki.

[Domin] Pomysł powstał w sumie już jakiś czas temu. Napisał do mnie Marcel z klubu bo kiedyś grałem w juniorach dla Ogniwa stąd wiedział o tym, że nagrywam i napisał do mnie z pytanie czy byłbym w stanie napisać dla nich tekst i zrobić z tego utwór który miałby motywować chłopaków w szatni. Jako, że działam teraz w grupie pod nazwą Group_Insomnia to spotkałem się z chłopakami i zaproponowałem im, żeby wspólnie to nagrać bo Marcel czeka z niecierpliwością już od kilku miesięcy. 2 razy nie musiałem pytać [...] Przyszedł nasz producent zrobił do tego utworu legalny Producencki beat i w trójkę nagraliśmy to. Dobrze wspominam ten klub i każdy mecz który w tym klubie zagrałem, dlatego dla mnie to była czysta przyjemność móc zrobić tego typu projekt bo nie ukrywam, że jestem tym bardzo podekscytowany.

foto/.Facebook./archiwum
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza