Reklama [góra]Boomcyk zdradza nam, o czym będzie nowy teledysk [video]


Jego hit, czyli „Dziewczyna z konsumu” w serwisie YouTube ma ponad 185 tys. wyświetleń, a najnowszy teledysk „Jeden taki dzień” ponad 80 tys. Czy nowy hit pobije wyniki oglądalności poprzedników?

Boomcyk to gryfiński artysta muzyki disco polo. Jego kariera nabiera zawrotnego tempa. Kamil zaczyna koncertować w całej Polsce. Przed nim, jeszcze w tym roku, czeka jeden z największych festiwali wyżej wspomnianej muzyki w Boszkowie.


Nowy teledysk

Planujemy produkcję „Prywatki u Janusza” – mówi Boomcyk w rozmowie z naszym dziennikarzem. – Sama produkcja oczywiście bardzo z humorem. Nie da się ukryć, że będzie bardzo wesoło  dodaje.

„Prywatka u Janusza” to energiczny utwór naładowany dużą dawką humoru. Planowany teledysk dokładnie pokaże, jak wyglądały prywatki w latach 80-tych i 90-tych, porównując z obecnymi czasami i tego, jak współcześnie bawi się młodzież. Oczywiście nie od dziś wiadomo, że kiedyś to były domówki! Nie zabraknie szampańskiej zabawy przy wódeczce i śledziku, rozmów o polityce i naprawie Passata 1.9 TDI.

Czy „Prywatka u Janusza” okaże się wielkim hitem i podbije nie tylko serca fanów, ale też listy przebojów?

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.