Reklama [góra]Głos, który dobrze znacie z telewizji, będzie można usłyszeć w najnowszym filmie Chojna24.pl


Od premiery filmu Zesłanie, opowiadającego o losach sybiraków z powiatu gryfińskiego, nie minął jeszcze rok. Duże zainteresowanie filmem spowodowało, że kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy zdjęcia do drugiej części produkcji, a jej premiera zaplanowana jest na jesień 2018 roku. 


Za produkcję odpowiedzialny jest wydawca portalu Chojna24.pl. W najnowszej części filmu jako lektora usłyszymy Macieja Jabłońskiego, znanego komentatora sportowego, który od kilku lat pracuje w Telewizji Polskiej. 

– Historie przedstawiane przez bohaterów filmu są zarazem tragiczne i niewiarygodne. Ich czas na tym świecie wkrótce się zakończy. Chcemy, aby ich wspomnienia były nieśmiertelne – mówi Paweł Sławiński, producent filmu. 

Pierwsza część zrealizowanego przez naszą redakcję filmu dokumentalnego cieszyła się sporym zainteresowaniem. Film miał również swoją telewizyjną premierę na kanale TV Republika. 

Zesłanie: Powrót

Pierwsza część filmu opowiadała o pobycie w surowym klimacie Syberii i walce o przeżycie. W drugiej części filmu zobaczymy nowych bohaterów i przedstawimy ich wspomnienia z powrotu do Polski oraz ich życiu i osiedlaniu się na zachodnich terenach. 

Za reżyserie i montaż odpowiada Przemysław Kaweński, w produkcję zaangażowany jest również Jerzy Kołaczyk, prezes zachodniopomorskiego oddziału Związku Sybiraków. 

Głos znany z telewizji

Głosu lektorskiego do filmu użyczył Maciej Jabłoński, znany przede wszystkim z anteny TVP1. Był gospodarzem studia olimpijskiego Pekin 2008, Londyn 2012 oraz Soczi 2014. W tym zestawieniu nie zabrakło również Igrzysk Olimpijskich w Vancouver z 2010 roku oraz tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. Obecnie prowadzi serwisy sportowe oraz Wiadomości Sportowe w TVP1.

W filmie ujrzymy również byłego wojewodę zachodniopomorskiego Krzysztofa Kozłowskiego.


Czytaj również:
"Zesłanie" - film o ludziach, którzy przeżyli Sybir [film] PREMIERA
"Zesłanie" ciepło przyjęte przez widzów, tłumy na pokazie w Piastowskiej
Premiera filmu "Zesłanie" w ogólnopolskiej telewizji
Jak powstawał film "Zesłanie", o czym warto widzieć przed premierą

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.