Maciej Ostrowski kandydatem na burmistrza Morynia


Na terenie gminy Moryń zarejestrował się pierwszy komitet wyborczy – będzie on funkcjonował pod nazwą KWW Zjednoczona Gmina. Kandydatem na burmistrza z ramienia tego komitetu będzie Maciej Ostrowski. 

Pełnomocnikiem komitetu jest Aleksandra Domaradzka. Kandydatem komitetu na Burmistrza Gminy Moryń będzie Maciej Ostrowski – przewodniczący komisji Rozwoju Gospodarczego i Polityki Społecznej w obecnej kadencji Rady Miejskiej w Moryniu.

Maciej Ostrowski to z wykształcenia renowator zabytków architektury. Pracuje jako grafik komputerowy w Wydziale Promocji i Współpracy Międzynarodowej przy Centrum Kultury w Chojnie, aktywny działacz i społecznik Koła Ligi Obrony Kraju „Dzik” w Moryniu. Postanowił wystartować na stanowisko Burmistrza Gminy Moryń, ponieważ projekty prospołeczne oraz związane z poprawą bezpieczeństwa i promocją gminy, zgłaszane obecnemu burmistrzowi, nie zostały zrealizowane.

W związku ze zbliżającymi się wyborami na naszym portalu uruchomiliśmy specjalną zakładkę „Wybory 2018”, gdzie będzie można znaleźć wszystkie informacje i artykuły dotyczące jesiennych wyborów samorządowych. Serwis znajduje się również pod adresem www.wybory.chojna24.pl.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza