Reklama [góra]


Puchar Polski ZZPN: Jak drużyny oceniają losowanie?


Niemal tydzień temu odbyło się losowanie czwartej rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Nasz dziennikarz zebrał komentarze poszczególnych drużyn z regionu. Na tym etapie rozgrywek o puchar powalczą następujące drużyny: Odra Chojna, Rurzyca Nawodna, Morzycko Moryń, Iskra Banie.

Przedstawiamy pary, które zagrają w tej rundzie:
  • Błękit Pniewo – Vineta Wolin
  • Rurzyca Nawodna – Stal Szczecin 
  • Iskra Banie – Flota Świnoujście 
  • Unia Dolice – Morzycko Moryń
  • Odra Chojna – Orkan Suchań
Spotkania odbędą się 1 grudnia w sobotę o godz. 13:00. Na zapytania odpowiedzieli działacze i zawodnicy z Chojny, Nawodnej, Morynia i Bań.

Odra Chojna  

– Puchar Polski szanujemy, ale jest to szansa dla zawodników rezerwowych do pokazania swoich umiejętności, a także próba nowych ustawień na boisku  powiedział kierownik drużyny Mariusz Wawrzyniak.

Rurzyca Nawodna 

– Bardzo cieszymy się, że będziemy grać z tak znanym na naszym terenie zespołem z dużymi tradycjami. Jako mały, wiejski klub rzadko mamy okazję mierzyć się w oficjalnym spotkaniu z drużynami pokroju Stali Szczecin. Na pewno postaramy się zaprezentować w tym spotkaniu jak najlepiej i nie przestraszymy się przeciwników. 
Będzie to historyczny dla nas mecz na tym etapie Pucharu Polski i damy z siebie wszystko. Zapraszamy wszystkich kibiców na te sportowe święto i niech wygra lepszy 
 mówi działacz klubowy Marcin Jaworski.

Morzycko Moryń Losowanie oceniam na dobre. Jest to rywal o dwie ligi niższy, lecz mecz nie będzie łatwy. Podjedziemy do niego skoncentrowani i postaramy się awansować do kolejnej rundyJacek Pohorecki, zawodnik.

Iskra Banie


Liczyliśmy na rywala z górnej półki już na tym etapie i wiem, że Flota jest takim rywalem. Mamy nadzieję, że to będzie takie małe święto w Baniach już 1 grudnia, pozdrawiamBartłomiej Durasiewicz.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.