Ogólnopolska konferencja Sportu w Spale z udziałem Chojny


Główny Kapitanat Sportowy Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie w dniach 23-24 października organizuje w Spale konferencję dotyczącą m.in. zmian w zasadach organizacji sportu wędkarskiego w roku 2019, występujących problemów w organizacji zawodów krajowych czy przystąpienia do Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich. 


Okręg szczeciński podczas konferencji będą reprezentować prezes Paweł Bucyk i skarbnik Mariusz Strzelczyk, na co dzień członkowie zarządu chojeńskiego koła wędkarskiego PZW Odra, które od lat z powodzeniem organizuje imprezy na szczeblu wojewódzkim, uzyskując przy tym wysokie oceny organizacyjne.

Zaproszenie chojeńskich przedstawicieli do udziału w ogólnopolskiej konferencji Sportu to nie tylko docenienie ich pracy, ale również nagroda za wkład w promocję i rozwój wędkarskich dyscyplin sportowych w okręgu szczecińskim. Konferencja Sportu to szansa na promocję regionu, akwenów, jak również na ubieganie się o organizację zawodów rangi krajowej czy międzynarodowej, które po kilkunastu latach przerwy zaczynają powracać na ziemię szczecińską.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza