Szkoła Tańca z Dębna na Mistrzostwach Świata [foto] [video]


Na przełomie września i października tancerze ze Szkoły Tańca Keep z Dębna wyruszyli do Czech na IDO World Championship. 


Zawody rozgrywane były przez cztery dni, a reprezentanci krajów startowali w dwóch stylach tanecznych: Street Dance Show oraz Disco Dance Show. Dodatkowo rozegrany został Puchar Świata w stylu Disco Dance.

Piątek 21 września należał do formacji Keep Joy z Dębnowskiego Ośrodka Kultury, która w kategorii Disco Dance Show Formations Juniors z choreografią „Night at Wax Museum” wytańczyła w finale VI miejsce.

W sobotę 22 września startowała grupa Keep Smile z Golczewa w składzie: Amelia Robelka, Hanna Dziewulska, Martyna Pietrzak, Oliwia Kapczyńska, Zofia Kiełbasa, Maja Wereszczyńska oraz Paulina Bartniczuk. 

Dziewczęta wspaniale zaprezentowały się w finale i pomimo ogromnej konkurencji wywalczyły III miejsce i brązowe medale w kategorii Disco Dance Show Groups Juniors.

Podczas dekoracji nie przestawały płynąć łzy wzruszenia, a emocje sięgały zenitu. To największy sukces do tej pory Szkoły Tańca Keep.


foto/video/ .youtube.com/facebook.com/KeepSzkolaTanca
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza