Reklama [góra]


Wygrana i przegrana chojeńskiej Victorii


W sobotę 9 lutego UKS-T Victoria rozegrała na wyjeździe kolejne mecze o mistrzostwo IV ligi tenisa stołowego.

W pierwszym sobotnim meczu Victoria zwyciężyła II KTS Koszalinianin Koszalin 6:4. Skład Victorii oraz zdobyte pkty:
  • Robert Bałachowski – 1 pkt
  • Michał Olejnik – 2,5 pkt
  • Maciej Stadnik – 1,5 pkt
  • Grzegorz Moliński – 1 pkt.
W drugim sobotnim pojedynku Victoria uległa SZTLA Szczecinek 3:7. Skład Victorii oraz zdobyte pkty:
  • Robert Bałachowski – 1 pkt
  • Grzegorz Moliński – 2 pkt
  • Michał Olejnik
  • Maciej Stadnik
  • Tomasz Bałachowski.

Obecnie w ligowej tabeli Victoria zajmuje V miejsce. Kolejne mecze Victoria rozegra również na wyjeździe. Przeciwnikami naszej drużyny będą zespoły ze Złocieńca.

W niedzielę natomiast w Stepnicy zawodnicy Victorii (Krzysztof Zawalski, Patryk i Miłosz Marchewka) uczestniczyli w III WTK Młodzików. Bardzo dobrze w zawodach zaprezentował się Patryk Marchewka, który w gronie 26 zawodników zajął ostatecznie dziewiąte miejsce. Szansa na pierwszą „piątkę” była bardzo realna, zadecydowały dwa dość pechowo przegrane pięciosetowe pojedynki. Pozostali zawodnicy naszego Klubu, którzy są jeszcze „żakami”, również mogą być zadowoleni ze swoich występów.

Krzysztof Zawalski zakończył turniej na 15 miejscu, natomiast Miłosz uplasował się na 16 lokacie.  Kolejne zawody już 24 lutego, tym razem zawodnicy Victorii wybierają się na Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Dębna w tenisie stołowym.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.