Reklama [góra]Ogólnopolski strajk nauczycieli. Czy szkoły zapewnią opiekę? [video]


Ogólnopolski strajk trwa od porannych godzin. W szkołach brakuje uczniów, jednak jeżeli są wówczas szkoły zapewniają im należytą opiekę.


- Dzisiaj nauczyciele ZSP w Chojnie przystąpili do planowanego strajku, zajęcia dydaktycznie nie odbywają się - mówi nam Adriana Salamończyk, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie - Wszyscy uczniowie, którzy mieli ochotę przyjść do szkoły w dniu dzisiejszym, zostali objęci opieką. Zorganizowane zostały lekcje bądź zajęcia opiekuńcze.

- Pozwoliliśmy sobie prosić rodziców o to aby nie przesyłali dzieci do szkoły [...] jeżeli ktokolwiek się pojawi, opieka zostanie zorganizowana. Będą to zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. - komentuje zaistniałą sytuację dyrektor szkoły podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Edyta Kalarus.Zobacz również inne nasze materiały, dotyczące Ogólnopolskiego strajku nauczycieli:
8 komentarzy:

 1. Swietnie napisalem prawde komentaz zostal usuniety pozdro

  OdpowiedzUsuń
 2. Nieroby i tyle tak im zle pracowac ok.20h tygodniowo jeszcze im zle

  OdpowiedzUsuń
 3. Dyrektorzy spisali się wzorowo. Tu niby popierają, ale egzaminy się odbędą.A zmanipulowani nauczyciele myślą, że wywalczą godną płacę.Przykro na to wszystko patrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wejście się do pracy do uczenia dzieci a nie robicie siebie widowisko pośmiewisko szkoły swojej i swojej twarzy jak wam coś nie pasuje taka praca jako nauciela, to niech znajdą inną pracę na polu gdzie zarobi 10 zł.

  OdpowiedzUsuń
 5. rojebal mnie ten plakat strajkujemy bo chcemy uczyć heh

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten strajk przyniesie więcej szkody niż pożytku. Szczegolnie wiejskim szkołom.
  Trzymam kciuki, żeby się to nie potwierdziło.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wolny rynek jest..kasa w lidlu czeka na was śmieszni uczy ciele..

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.