Reklama [góra]


Victoria w lidze i na Mistrzostwach WojewódzkichW ubiegłą niedzielę 31 marca w Stepnicy zawodnicy Victorii uczestniczyli w Drużynowych Mistrzostwach Województwa w kategorii Młodzików i Kadetów.Bardzo udanie zaprezentowała się drużyna młodzików w składzie Patryk Marchewka , Krzysiu Zawalski , którzy wśród 11 drużyn zajęli doskonałe czwarte miejsce w ogólnej klasyfikacji turnieju.

W półfinale nasza drużyna po bardzo emocjonującym meczu przegrała z KKTS Kołobrzeg .
Po wyczerpującym meczu półfinałowym drużyna Victorii spotkała się w meczu o trzecie miejsce
 z zespołem Salosu Szczczecin. Pomimo ambitnej postawy młodzi zawodnicy Victorii musieli uznać wyższość zawodników ze Szczecina i zajęli ostatecznie czwarte miejsce w DMW Mł.
Wielkie brawa dla Krzysia i Patryka .

W kat. kadetów drużynę Victorię reprezentowali Piotr Junosz , Michał Gawlas, Kuba Buczuliński, którzy uplasowali się na piątym miejscu w turnieju . Występ naszych zawodników należy uznać również za udany .

Grali o ligowe punkty

W sobotę natomiast w zaległym meczu IV ligi tenisa stołowego Victoria doznała porażki z II KS ATS Stargard 2:8 . 

Dzięki odniesionemu zwycięstwu drużyna ze Stargardu wywalczyła awans do III ligi. W meczu ze Stargardem zadebiutował  Krzysiu Zawalski uczeń IV kl.

Victoria w meczu ze Stargardem wystąpiła składzie:

Bałachowski Robert -1pkt
Stadnik Maciej -1pkt
Grzegorz Moliński
Krzysiu Zawalski
Tomasz Bałachowski

Kolejne mecze już w przyszłą sobotę 6 kwietnia w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr.1
W pierwszym sobotnim pojedynku  o godz.9  Victoria rozegra zaległy mecz z  III KS ATS Stargard . Mamy nadzieję ,że drużyna ze Stargardu dojedzie na mecz ligowy.

W drugim sobotnim pojedynku Victoria podejmie gości z  Kołobrzegu.Sobotni „maraton” ligowy Victoria zakończy meczem z UKS Czarni Pieszcz.

fot. archiwum 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.