Warsztaty wokalno - aktorskie z Olgą Olejnik


Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza na wakacyjne warsztaty wokalno-aktorskie dla dzieci i młodzieży z wokalistką i aktorką Olgą Olejnik, które odbędą się 28-30 czerwica 2019 r.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o przesłanie w terminie do 30 kwietnia 2019 r., karty zgłoszenia na adres e-mail: mokmoryn@gmail.com.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 120 zł – obejmuje wyłącznie zajęcia warsztatowe(18 godzin przez trzy dni – 3 godziny rano i 3 godziny popołudniu). Noclegi i wyżywienie uczestnik pokrywa we własnym zakresie. 

Wpłat należy dokonywać na konto bankowe MOKu po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji w zwrotnej wiadomości e-mail. Nr rachunku bankowego 50 9370 1046 0304 1263 2003 002 z dopiskiem WARSZTATY WOKALNE.

Każdy uczestnik warsztatów powinien mieć ze sobą podkład muzyczny do wybranej piosenki nagrany na pendriv’ie lub płycie CD oraz tekst wybranej piosenki.

Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
tel. kontaktowy 500703095 – instr. muz. Ewa Kwiecień

Olga Olejnik jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Wyższej Warszawskiej Szkoły Filmowej, studentką Wydziału Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej w Zielonej Górze, absolwentką Filologii Rosyjskiej Uniwersytetu Zielonogórskiego, czynną wokalistką oraz aktorką. Obecnie związana z Lubuskim Teatrem im. L. Kruczkowskiego w Zielonej Górze oraz z zespołem Zozula, którego jest założycielką. Ponadto współpracuje z Regionalnym Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, Lubuskim Biurem Koncertowym, z Laboratorium Twórczym działającym przy Lubuskim Teatrze im. L. Kruczkowskiego oraz z Pracownią dążenia do celu – „Tu I Teraz”.

Od wielu lat fascynuje się głosem ludzkim i jego możliwościami. Ciągle poszukuje najskuteczniejszych i najciekawszych metod pracy nad emisją głosu, techniką mowy oraz pracy z ciałem i oddechem – łącząc to w nierozerwalną całość. Swoje umiejętności nadal rozwija pod okiem aktorki, specjalisty w zakresie logopedii artystycznej, neurologopedy – dr Agnieszki Borowiec. Dodatkowo jest instruktorem leczniczej metody oddechowej prof. Buteyko. Kształciła się pod okiem ucznia profesora Konstantego Buteyko – Mihaila Hrustavki.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza