Budujesz? Remontujesz? Bricoman dostarczy niezbędny towar wprost na Twoją budowę [foto] [video]


Firma Bricoman to sieć składów remontowo-budowlanych. Znajdziemy tam duży wybór artykułów w atrakcyjnych oraz konkurencyjnych cenach. Hurtownia oferuje możliwość zamówienia towaru przez telefon lub internet i jego dostawę we wskazane miejsce. 

- Bricoman, jako nowoczesny skład budowlany, dostarcza towary w wybrane przez klienta miejsca zarówno w Polsce jak i zza granicą - mówi nam Tomasz Regiński, regionalny reprezentant handlowy Bricoman Szczecin - mamy doświadczenie w wysyłce towaru do takich państw jak: Niemcy, Szwecja, Dania, Holandia, Norwegia czy Belgia. 

Oprócz atrakcyjnych cen, klienci mogą skorzystać z możliwości transportu zamówionych produktów, narzędzi czy materiałów we wskazane miejsce. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu. Z hurtowni Bricoman korzystają nie tylko klienci detaliczni ale przede wszystkim firmy budowlane, fachowcy i deweloperzy. Olbrzymie powierzchnie magazynowe i duża różnorodność produktów powoduje, że zamówienia są realizowane błyskawicznie. 


Sieć nie tylko skierowana jest do klientów detalicznych ale przede wszystkim do fachowców czy profesjonalistów. Dzięki programowi lojalnościowemu, możemy skorzystać z karty VIP dzięki której można uzyskać specjalne rabaty, szkolenia, dostęp do faktur zbiorczych czy odroczonych płatności.


Jak wyglądają godziny pracy hurtowni Bricoman?

Bricoman jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 21.00. W soboty czynny jest do godziny 20.00 natomiast w niedzielę handlowe od godz. 9.00 do godz. 18.00.

Aby zapoznać się bliżej z ofertą dostawy towaru, zapraszamy do kontaktu: 506 303 808
www.bricoman.pl


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza