Reklama [góra]

Jak zostać VIP-em w Bricomanie? Sprawdź specjalną ofertę dla przedsiębiorców, fachowców i wykonawców [foto] [video]


Bricoman to hurtownia budowlana, której oferta skierowana jest nie tylko dla klientów detalicznych, ale głównie dla fachowców, instalatorów i profesjonalistów. 

- Znajdziecie u nas profesjonalny sprzęt nie tylko dla majsterkowiczów ale również dla wykonawców. Bricoman to sprzedaż produktów markowych - mówi Krzysztof Michniacki.


Przedsiębiorcy i specjaliści z branży budowlanej mogą skorzystać z programu lojalnościowego jakim jest karta VIP, dzięki której można uzyskać specjalne rabaty, szkolenia, dostęp do faktur zbiorczych czy odroczonych płatności. 

Transport dla klientów z powiatu gryfińskiego już od 1 zł!

Bricoman dla mieszkańców powiatu gryfińskiego uruchomił specjalną promocję związaną z dostawą produktów i materiałów zakupionych w hurtowni. 

Święto VIP-a w Bricomanie

Jesteś instalatorem? Prowadzisz własną działalność gospodarczą? A może realizujesz dużą inwestycję budowlaną? Już dziś Bricoman zaprasza na Dni VIP-a, które odbędą się 27 i 28 marca br. To świetna okazja do poznania nie tylko oferty hurtowni ale również zdobycia nowych kontaktów w branży. 


Jak wyglądają godziny pracy ww. hurtowni?


Bricoman jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 21.00. W soboty czynny jest do godziny 20.00 natomiast w niedzielę handlowe od godz. 9.00 do godz. 18.00.

Masz pytanie? Pracownik Bricomana Krzysztof zaprasza do kontaktu pod nr tel. 505 542 726.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.