Konwencja PiS w Szczecinie z udziałem członków partii z Gryfina i Chojny [foto]


W miniony weekend w Szczecinie odbyła się konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości podczas której zaprezentowali się kandydaci partii w wyborach do europarlamentu. Przemawiał między innymi premier Mateusz Morawiecki i prezes Jarosław Kaczyński. 


W auli Uniwersytetu Szczecińskiego pojawili się również członkowie i sympatycy partii z powiatu gryfińskiego. Kandydatem PiS w wyborach do parlamentu europejskiego najbliższej związanym z naszym regionem jest Czesław Hoc, który pochodzi z Jelenina (gmina Chojna. 

Podczas konwencji, prezes Kaczyński zapowiedział między innymi zaostrzenie kar za czyny pedofilskie nawet do 30 lat więzienia. O tym jak ważne są zbliżające się wybory mówił Joachim Brudziński - Te wybory są niezwykle ważne - nie dlatego, że marzy się Brudzińskiemu Bruksela, nie dlatego, że uważamy, że czas zmienić stanowisko rządowe na stanowisko w PE, tylko z tego powodu, że tam w Brukseli, w Parlamencie Europejskim zapada coraz więcej decyzji, które rezonują na codzienne życie również was, mieszkańców tej ziemi pozametropolitarnej.

Premier Mateusz Morawiecki zwrócił uwagę, że wybory określą czy Polska będzie prowadziła taką politykę w ramach Unii Europejskiej, żeby coraz bardziej wszystkim Polakom opłacało się być w tej UE, czy będzie to inna droga - podwójnych standardów, podwójnej prędkości.

Członkowie z chojeńskiego koła PiS z premierem Morawieckim (fot. Zbigniew Małysa)

Z posłem Michałem Jachem (fot. Zbigniew Małysa)

Radosław Stec z Chojny z minister Pracy i Polityki Społecznej Elżbietą Rafalską (fot. Zbigniew Małysa)

Zdjęcia dzięki uprzejmości Zbigniewa Małysy. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza