Ewa Dudar na konwencji Koalicji Obywatelskiej w Szczecinie - moim celem jest silna pozycja Polski w UE [foto] [video]


Widzę na sali fantastyczną drużynę, ludzi którzy nie godzą się na otaczającą nas antywspólnotową rzeczywistość, ludzi którzy hołdują najważniejsze wartości: godność, wolność i solidarność - mówiła podczas konwencji regionalnej Koalicji Europejskiej Ewa Dudar, wicestarosta powiatu gryfińskiego i kandydatka do Parlamentu Europejskiego. 

Do Szczecina w miniony weekend przyjechali liderzy KO, mięzdzy innymi Grzegorz Schetyna i Władysław Kosiniarz - Kamysz. 

W sobotę miał premierę głośny film dokumentalny braci Siekielskich "Tylko nie mów nikomu" o pedofilii w kościele katolickim. To spowodowało, że temat pedofilii znalazł się podczas konwencji dwóch największych partii. 

- Każdy, kto podnosi rękę na polskie dzieci, podnosi rękę na państwo polskie. Musimy zadbać i zadbamy o bezpieczeństwo naszych dzieci i rozprawimy się z pobłażaniem i zmową milczenia - podkreślił w niedzielę lider PO Grzegorz Schetyna.


Wypowiedź Ewy Dudar można obejrzeć na filmie powyżej od 1:30:00

Na listach Koalicji Europejskiej znalazła się Ewa Dudar z Gryfina - moje cele są jasne, silna pozycja Polski w Unii Europejskiej (...), walka o praworządność (...), chcę reprezentować Polskę powiatową, gminną (...), zwiększanie udziału samorządów w dystrybucji funduszy, będę pracowała dla ludzi żeby unia im służyła (...). fot. facebook / dost.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza