Murawa zespołu z B-klasy wzbudziła zachwyt internautów


Na portalach społecznościowych możemy natrafić na różne strony przedstawiające np. zabawne lub absurdalne sytuacje polskiej rzeczywistości. Od czasu do czasu publikowane są również treści, które znajdują poklask wśród internautów. Ostatnio furorę zrobiło zdjęcie boiska z Piaseczna, zespołu, który występuje obecnie w B-klasie. Na stronie facebookowej "Typowy kibic A-klasy", która ma ponad 115 tysięcy fanów, zostało opublikowane zdjęcie murawy z Piaseczna w gminie Trzcińsko Zdrój. Boiska w niższych ligach zazwyczaj bardziej przypominają łąkę niż "Wembley", nie mniej jednak plac gry Piasta wzbudził podziw internautów. 

Piast Piaseczno obecnie występuje w B klasie grupie 6., zajmuje 11. miejsce. Zdjęcie pojawiło się w niedzielę 19 maja. Fotka osiągnęło ponad 200 reakcji oraz sporo komentarzy większości pozytywnych .

- Murawka fajna, ligowo , patrz jaki dywan w B klasie - pisze jeden z internautów. 

Społeczność skupiona wokół klubu dba o teren jak może. Warto przypomnieć że władze gminy Trzcińsko Zdrój od kilku lat mają problem ze spełnieniem obietnicy i wybudowaniu szatni z prawdziwego zdarzenia.

fot. Facebook
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza