Producent muzyczny z Trzcińska zmienia klimat? "Na zmianę wpłynęła moja wewnętrzna potrzeba" [video]


Jego produkcje muzyczne cieszą się ogromną popularnością. Pracował między innymi z takimi raperami jak: Kieru czy Veri. Teraz, jak sam twierdzi, z wewnętrznej potrzeby, zmienił klimat i stworzył zupełnie coś nowego.


Utwór powstał we współpracy z wokalistką z Krakowa. Jest to cover zespołu Fisz Emade Tworzywo. "Dwa ognie" w wykonaniu m.in. trzcińskiego producenta nie jest przede wszystkim powielaniem oryginału, w każdej płaszczyźnie utwór jest inny - z tego co pamiętam, nie zmieniło się jedynie tempo - mówi nam Paweł - Generalnie na zmianę klimatu wpłynęła moja wewnętrzna potrzeba sprawdzenia się w innym nurcie niż rap, zawsze chciałem eksperymentować, mieszać dużo ciekawych patentów i instrumentów z elektroniką ale ten gatunek ze względu na swoją budowę nie pozwalał mi na to. Poza tym chciałem usłyszeć w końcu na swoich produkcjach kobiecy głos stąd powstała cała wizja - dodaje.

Paweł, w rozmowie z naszym dziennikarzem, wyjawia nam tajemnicę, że utwór mógłby być gotowy nawet po dwóch spotkaniach. Niestety nad terminem ostatecznej realizacji zaważyła odległość jaka dzieli wokalistkę z producentem. Bit powstał w jeden wieczór, na przestrzeni czasu powstawały lekkie poprawki - cała realizacja trwała najdłużej bo byliśmy zmuszeni współpracować z Olgą na odległość.

- Zdecydowanie są plany, żeby działać dalej razem. Olga ma świetny głos, który mobilizuje mnie do działania i mamy podobny gust jeśli chodzi o brzmienie, więc pomysły nawarstwiają się w głowie co chwilę. Na początku powstaną pewnie jeszcze jakieś covery ale nie wykluczamy w pełni autorskich rozwiązań.

Teledysk w serwisie YouTube ma prawie tysiąc wyświetleń. 


Oldzik - 23letnia osobowość z Krakowa posiadająca wielkie zamiłowanie do muzyki i psychologii. Jej przygoda ze śpiewaniem trwa już kilka lat. Do tej pory na swoim koncie ma opublikowane covery, mashupy i własne aranżacje znanych autorów. W niedługim czasie ma w planach wydać autorski album. Razem ze swoim chłopakiem prowadzi kanał YouTube Aspołecznii, na którym dzieli się różnymi treściami - w tym również muzyką.

PMBTZ Mickiewicz (wcześniej PeeM Beatz) - właściwie Paweł Mickiewicz urodzony w Szczecinie 13 listopada 1994 roku. Wywodzi się z małego miasteczka w woj. zachodniopomorskim, Trzcińska Zdroju. Producent muzyczny, pasjonat muzyki. Jego przygoda z kompozycją muzyczną rozpoczęła się w roku 2008. W roku 2013 (jeszcze jako PeeM Beatz) wydał nielegal EP "Fuzja" z Daniem (Gryfino). W roku 2017 powstał "Vixa Mixtape" na autorskich bitach przy współpracy z Kierem (Stoprocent). Obecnie pracuje nad płytą z grupą SVV (Kostrzyn nad Odrą) oraz zajmuje się kilkoma drobniejszymi, niszowymi projektami.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza