Zobacz kulisy musicalu Dogonić Pippi. Główną rolę odegrała mieszkanka Chojny [video] [wywiad]Na początku tego roku Filharmonia Gorzowska, na swoim oficjalnym kanale YouTube opublikowała film making of - Musical Dogonić Pippi. Główną rolę w spektaklu odegrała Aleksandra Pietrucha, mieszkanka Chojny.
Na przygotowanie całego spektaklu, który trwał ponad godzinę, młodzi aktorzy mieli niespełna półtora miesiąca. Ola nie tylko do nauki miała tekst, ale również choreografię taneczną i piosenki. – Myślę, że ze wszystkim sobie bardzo dobrze daliśmy radę i to świetnie wyszło, moim zdaniem – opowiada nam młoda chojnianka.

W materiale, przygotowanym specjalnie dla filharmonia, dostrzeżemy całą drogę Aleksandry i jej przyjaciół - od kastingu po próbę generalną. Sprawdzimy jak wyglądały próby aktorów na scenie jak i po za nią. Dzięki kamerze przypiętej do uczestników spektaklu, będziemy mogli wcielić się również w rolę aktorów i poczuć się jak byśmy to my byli na scenie. Zobacz z czym musiała zmierzyć się Ola.


Ola o kulisach swojej wielkiej roli

To, co działo się na deskach scenicznych, większość z nas mogła widzieć. Jednak to, co dzieje się poza kulisami, pozostaje w tajemnicy aktorów. Przemysław Kaweński postanowił sprawdzić i porozmawiać z Olą o jej wielkiej przygodzie. W wywiadzie możemy usłyszeć również o przygodzie na castingu.


fot. youtube
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza