Święto Konstytucji 3 Maja i Piknik Majowy w Chojnie [foto]


Mszą świętą w intencji ojczyzny odprawioną w Kościele Mariackim w Chojnie rozpoczęły się uroczystości związane ze Świętem Konstytucji 3 Maja. 


W kościele okolicznościowe przemówienie wygłosiła burmistrz Barbara Rawecka. Na placu zielonym pod ratuszem odbywał się Majówkowy Piknij z atrakcjami dla najmłodszych. Dzień zakończył koncert String Girls Band w sali widowiskowej Centrum Kultury w Chojnie. 

Wydarzeniu przyglądał się nasz fotoreporter Józef Misiun. Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Składam podziękowania Burmistrzowi Gminy Chojna Barbarze Raweckiej, ks. Januszowi Mieszkowskiemu delegacjom związków i organizacji, dyrektorom szkół, pocztom sztandarowym, uczniom, kołu historycznemu ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego, W. Koladyńskiej, A. Słodkowskiej, gościom,radnym, mieszkańcom za udział w tegorocznych obchodach 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dziękuję W. Adamskiej, zespołowi String Girls Band za uświetnienie Chojeńskiej Majówki oraz S. Barczowi -dyrektorowi Nadleśnictwa w Chojnie, strażakom Jednostki OSP w Chojnie,M. Karwanowi -prezesowi PUK i N. Końcub, M. Kuniiewicz- z Bajkowego Świata Zabawy,, mediom, pracownikom Centrum Kultury i w/w firm za pomoc w organizacji Chojeńskiej Majówki.2019 r.

Dyrektor Centrum Kultury w Chojnie 
Barbara Andrzejczyk
Redakcja

1 Komentarze

  1. Mieszkańcy Chojny.Brawo za szacunek dla Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja❗

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza